Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

2 niedziela, Grudzień 16th, 2018

Majesty

Majesty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Majesty

Majesty będzie połączeniem strategii i gry typu „sim”, rozgrywającym się w klimatach fantasy. Wcielicie się w postać monarchy, a waszym zadaniem będzie dbanie o rozwój i bezpieczeństwo królestwa, którym władacie. Aby przeżyć i wyeliminować wrogów musicie zająć się rozbudową królestwa (zamek, gildie, sklepy itp. – w sumie 30 typów budynków), rekrutowaniem bohaterów, wynajdywaniem nowych zaklęć, poszukiwaniem artefaktów oraz oczywiście prowadzeniem potyczek i wojen na mniejszą i większą skalę (do wyeliminowania 32 rodzaje potworów!). Majesty ma zachwycić przede wszystkim silnie rozwiniętą sztuczną inteligencją, dopracowanym trybem multi-player, rozbudowanymi questami (w liczbie 19) oraz przepięknym wykonaniem. Producentem gry jest Hasbro a dystrybutorem firma CD-Projekt. Majesty pojawi się w Polsce w pierwszym kwartale 2000 i będzie całkowicie zlokalizowana.

W Majesty nie kontrolujecie ludzi lecz budynki. Budujecie kuźnie, gdzie wyrabiana jest broń i zbroje, bazary i targi, na których pomnażacie jest dochód państwa. Stawiacie biblioteki, gdzie ludzie mogą zdobywać wiedzę, gospody, w których po ciężkim dniu odpoczywają wasi wielcy wojownicy. Macie do dyspozycji 16 rodzajów bohaterów, od podstawowych żołnierzy poprzez dobrze wyszkolonych i zahartowanych wojowników aż do specjalnych jednostek (wiele z nich przypomina wyglądem szkielety). Każda jednostka ma swoje właściwości: siła, odporność i zasięg rażenia, wyposażenie w broń i inne użyteczne przedmioty. Bohaterowie są bardzo zachłanni na pieniądze. Pierwszą rzeczą jaką robią jest wyprawa na polowanie w poszukiwaniu skrzyń ze skarbami. Przy tym nie są oni przeciwni walce z potworami, ponieważ mogą zyskać dodatkowe złoto. Zebrawszy trochę złota wydają je w twoich sklepach, kupując np. lepszą broń.
W Majesty jest 32 różnych włóczących się potworów, większość z nich czuje specyficzną antysympatię do budynków. Trole nie nawidzą bazarów i gdy je zobaczą jak najszybciej chcą je zniszczyć. Najważniejsza osobistością w waszym królestwie jest człowiek od ściągania podatków. On zbiera pieniądze ze wszystkich waszych sklepów i zabiera z tego mały procent dla opłacenia bohaterów. Resztę kasy można wykorzystać na rozbudowę i ulepszenie naszych sklepów lub na budowę nowych wieży obronnych, które pozwolą rozszerzyć obszar naszego władania. Pieniądze można wykorzystać równiez jako nagrody. Co do czego to jednak nie możemy kontrolować naszych poddanych. Więc tam gdzie będą pieniądze znajdą się i wasi ludzie, pomagając wam.

Właściwości i wymagania gry:
System: Windows 95/98
Procesor: Pentium P166 (zalecany P233)
Pamięć RAM: 32MB
Miejsce na HD: 250MB+
Karta Graficzna: zgodna z SVGA 2MB
Akcelerator3D: brak danych
CD-ROM: 4x (zalecany szybszy)
Karta dźwiękowa: obsługuje wszystkie
DirectX: 7.0

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles