Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

48 środa, Październik 5th, 2016

liga polska manager pobierz

liga polska manager pobierz
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

rp_rozrywka59.jpgDwóch naćpanych facetów znajduje w wodzie pół szkieletu człowieka?Kamile oznajmia, że bez dolnej połowy nie będzie w stanie powiedzieć, jakiej płci był denat?szkielet jest równiutko przecięty między kręgami… Jednak naukowcy stwierdzają, że to była kobieta: miała implanty piersi i wyraźne oznaki przeprowadzonych operacji plastycznych? okazało się, że to, Patrycja, pastorka niewielkiego kościoła przyjmującego pod swoje skrzydła więźniów, p[prostytutki, alkoholików, narkomanów i wszystkich tych, którzy chcieli zmienić swoje życie?
Kamile zatrudnia do tej sprawy doktoranta Brennan, póki ona nie znajdzie sobie odpowiedniego asystenta ?chłopak jest błyskotliwy, ale jak wszyscy mówią: to nie Zack?
Po drugiej stronie zatoki znaleziona zostaje druga połowa szkieletu, ale jego budowa wskazuje, że to jednak był mężczyzna?transseksualista po operacji plastycznej? po zrekonstruowaniu przez Angelę twarzy ( jak wyglądał przed operacją), okazało się, że był to zaginiony sześć lat wcześniej telewizyjny kaznodzieja?

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles