Menadzer piłkarski polska liga – kody do lpm 2005

67 środa, Październik 5th, 2016

liga polska manager 2000

liga polska manager 2000
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

rozrywka (4)Dwóch mężczyzn weszło do lasu, aby ściąć drzewo (nielegalnie) i spostrzegli w konarach drzewa ludzkie kości? były to szczątki byłego żołnierza sił specjalnych, którego ciało zostało spalone przy pomocy paliwa lotniczego, a który pracował ostatnio w rezydencji pewnego bardzo bogatego i wpływowego człowieka jako niania?a tak naprawdę jako ochroniarz dwojga dzieci ?
Brennan po przyjściu do instytutu, ze zdziwieniem widzi, że jest tu jej ojciec z grupką dzieci, którym pokazuje eksperyment z załamywania się światła,?Bones żąda od Kamile, aby zwolniła jej ojca?
Booth zastanawia się (po wizycie w prywatnej szkole dzieci, którymi opiekował się były komandos), czy powinien posłać Parkera do takiej szkoły?
Sweets próbuje uzmysłowić Brennan dlaczego tak bardzo zależy jej, aby zwolnić ojca?nie przekonują go jej argumenty, że troszczy się o dobro laboratorium,?Seeley prosi ją (widząc jak jego syn uczy się od Maxa), żeby pozwoliła zostać ojcu w laboratorium?argumentuje to tym, że nie stać go na prywatną szkołę dla Parkera, a Max jest przecież świetnym nauczycielem?

Pozostałe wpisy:

About 

Related Articles